بزرگترین سالن کنسرت ایران

بزرگترین سالن کنسرت ایران

بزرگترین سالن های کنسرت ایران

بزرگترین سالن های همایش و کنسرت تهران

در تهران سالن های زیادی وجود دارد اما این سالن ها امکان برگزاری کنسرت را ندارند. تالار وزارت کشور، سالن رویال هال هتل اسپیناس و سالن برج میلاد نسبت به بقیه سالن ها برای برگزاری کنسرت مناسب تر هستند، این سالن ها دارای سیستم صوتی و تصویری با کیفیتی هستند.

تالار وزارت کشور با ظرفیت 3000 نفر

سالن وزارت کشور شامل یک تالار و مرکز همایش می شود که در میدان فاطمی تهران واقع شده است. سالن همایش وزارت کشور در ساختمان وزارت کشور واقع شده است که دارای دو بخش همکف و بالکن می باشد.

گنجایش سالن اصلی مجموعه وزارت کشور در بخش همکف تالار ۱۸۶۴ صندلی و گنجایش بالکن آن ۱۱۳۶ صندلی است. از این تعداد، ۴۳ صندلی در ردیف اول سالن همکف به عنوان صندلی VIP قرار دارد.

تالار وزارت کشور

سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران با ظرفیت 2500 نفر

هتل 5 ستاره اسپیناس پالاس تهران، هتلی لوکس و منحصر به فرد به شمار می‌رود که امکانات فوق العاده ای دارد. سالن آمفی تئاتر آن بنام رویال هال یکی از بزرگترین و بهترین سالن های همایش کشور است که ظرفیت 2500 نفره دارد و دارای سیستم صوتی و تصویری جدید و با کیفیتی می باشد.

طول سالن رویال هال 42 متر و عرض آن 38 متر می باشد و سالن آن بصورت شیبدار ساخته شده است که باعث می شود تا تماشاچیان دید بهتری به سن داشته باشند. این سالن در طبقه همکف هتل واقع شده است و پارکینگ آن دارای ظرفیت 800 خودرو می باشد.

سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران

سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما تهران با ظرفیت 2000 نفر

مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای تهران، مجموعه تالار و مرکز همایش است که درون محوطه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در خیابان ولیعصر قرار دارد. بزرگترین سالن این مرکز سالن خواجه نصیر است که 700 نفر ظرفیت دارد که که ۵۵۰ نفر در طبقه اول و ۱۵۰ نفر در بالکن مستقر می شوند.

سالن مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما تهران

سالن همایش بین‌المللی برج میلاد تهران با ظرفیت 1600 نفر

مرکز همایش های برج میلاد مجهز به 10 سالن کنفرانس و فضای نمایشگاهی است که در برج میلاد تهران واقع شده است. سالن اصلی آمفی تئاتر این مجموعه جزو پیشرفته ترین سالن های آمفی تئاتر کشور است که از امکانات منحصر به فردی در زمینه سیستم های تهویه هوا، صوتی و تصویری بهره‌مند می باشد، به شکلی که سیستم های صوتی و تصویری سالن جزو پیشرفته ترین سیستم های سال 2009 محسوب می شده است. سالن اصلی برج میلاد بنام سالن حافظ دارای 1600 نفر ظرفیت می باشد و پارکینگ آن می تواند 1200 خودرو را در خود جای دهد.

سالن همایش بین‌المللی برج میلاد تهران

سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه تهران با ظرفیت 650 نفر

تالار ابوریحان با محیطی زیبا و امکانات کاملا تخصصی، برای برگزاری همایش های ملی و بین المللی، جشنواره ها، مجامع شرکت‌ها، سمینارهای علمی و تخصصی، کنفرانس تخصصی و دوره های آموزشی و امثال آن مناسب است. این تالار با مساحت بیش از 1000 مترمربع و گنجایش 650 نفر به عنوان تالار اصلی مجموعه در طبقه همکف مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی قرار دارد.

سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه تهران

سالن همایش‌های بین‌المللی هتل هما با ظرفیت 700 نفر

یکی از خاص ترین سالن اجتماعات کشور ، سالن زمرد هتل هما هست که به نحوی طراحی شده که به میزبان اجازه می دهد بنا به ماهیت مراسمی که برگزار می کند بتواند تغییرات عمده ای را در نحوه چینش صندلی ها ایجاد کند. ظرفیت سالن زمرد هتل هما 500 تا 700 نفر می باشد.

سالن همایش‌های بین‌المللی هتل هما

بهترین سالن های همایش و آمفی تئاتر مشهد

مرکز همایش های بین المللی مشهد، سالن همایش های دانشگاه فردوسی، سالن همایش برج سپید و سالن همایش های هتل درویشی بزرگترین و مجهزترین سالن های همایش مشهد هستند.

مرکز همایش های بین المللی مشهد با ظرفیت 5000 نفر

سالن همایش  بین المللی صدا و سیما (صبا) در خیابان امام خمینی جنب باغ ملی قرار دارد، این سالن 1000 نفر ظرفیت دارد و از امکانات صوتی و تصویری پیشرفته ، اتاق کنترل، سن بزرگ، تهویه مطبوع و فضای نمایشگاهی برخوردار است.

سالن همایش شهدای سلامت (برج سپید) با ظرفیت 900 نفر

این سالن یکی از بزرگترین و مجهزترین سالن های همایش مشهد است که در بلوار خاقانی، بین خاقانی 10 و 12 واقع شده است و دارای ظرفیت 900 نفری می باشد. این سالن جزو سالن های دولتی مشهد بحساب می آید که متعلق به سازمان علوم پزشکی می باشد.

از ویژگی های سالن همایش برج سپید می توان به اتاق کنفرانس، سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، سن مناسب اجرای سرود و تئاتر، سیستم دیتا پروژکتور، سیستم صوتی پیشرفته، سیستم کنفرانس ویدئویی، سیستم نور پردازی، صندلی مهمانان ویژه، فضای نمایشگاهی، قطع کننده موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ، میز پذیرش مهمانان، میکروفون بی سیم و اینترنت وایرلس اشاره نمود.

سالن همایش برج سپید توسط شرکت طراحی و ساخت سالن همایش رایمند خراسان طراحی و ساخته شده است.

سالن همایش برج سپید

سالن همایش هتل درویشی با ظرفیت 600 نفر

هتل درویشی، یکی از هتل های پنج ستاره مشهد است که بین امام رضا 24 و 26 واقع شده است. این هتل دارای دو سالن، برای برگزاری همایش است، سالن اول تالار بزرگ آیینه است که در طبقه 17 ام هتل واقع شده است که حدود 600 نفر ظرفیت دارد. سالن دوم، سالن دیپلمات است که در طبقه منفی یک واقع شده است و حدود 300 نفر ظرفیت دارد. هتل درویشی دارای پارکینگی به ظرفیت 80 خودرو می باشد.

طراحی سالن همایش با شرکت رایمند خراسان

شرکت زیستا سازه رایمند خراسان در سال 1390 با هدف مشاوره تخصصی طراحی و اجرای معماری داخلی آکوستیکی و تجهیز سالن‌های همایش، طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر، سینما و فضاهای آموزشی تاسیس یافته است . این شرکت از بدو تاسیس با جذب و بهره مندی از توان کارشناسان مجرب، مجموعه منسجم و متمرکز را در راستای فعالیت خود بنا نهاده است که ما حمل آن طراحی واجرای تعداد بیشماری سالن آمفی تئاتر ، همایش و کنفرانس درسطح کشور و مخصوصا استان خراسان رضوی می باشد. جهت بهره گیری از مشاوره ما در زمینه طراحی سالن همایش، آمفی تئاتر و طراحی سالن سینما با شماره 09153052647 تماس حاصل فرمائید.

اشتراک گذاری:

محصولات و خدمات مرتبط

نظر بدهید