خرید صندلی آمفی تئاتر , همایش و سینما

صندلی آمفی تئاتر یا سالن سینما یکی از عوامل زیبا بودن سالن محسوب می شود , راحتی صندلی , استحکام و کیفیت روکش های صندلی نیز از دیگر عوامل مهم در انتخلی صندلی مناسب برای سالن همایش و آمفی تئاتر می باشد که باید هنگام خرید به آنها نیز توجه نمود . انتخای صندلی نامناسب باعث عدم رضایت مخاطبین میشود .

اجزاء صندلی آمفی تئاتر , همایش و سینما

کفی تاشوی صندلی

کفی تاشو صندلی باعث استفاده بهینه از فضای سالن می شود و باعث عبور و مرور راحت تر مدعوین می شود . کفی تاشو صندلی می تواند بصورت تاشو اتوماتیک یا دستی باشد .

پروفیل استفاده شده صندلی آمفی تئاتر

پروفیل مورد استفاده در صندلی نقش مهمی در استحکام صندلی آمفی تئاتر و همایش دارد . اکثر صندلی های مورد استفاده رایمند خراسان از پروفیل سنگین ساوه برای ساخت استفاده شده است .

فوم صندلی آمفی تئاتر

فوم صندلی هم مانند پروفیل ها نقش بسیار مهمی در استحکام و دوام صندلی دارند .بر اساس استاندارد فوم استفاده شده در ساخت صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینما باید از نوع فوم سرد با دانسیته بالایی باشند. استفاده از فوم گرم باعث کاهش کیفیت صندلی همایش خواهد شد .

کفی و پشتی صندلی آمفی تئاتر

ضخامت مناسب کفی و پشتی صندلی آمفی تئاتر موجب استحکام آن میشود.در صندلی های آمفی تئاتر از چند لایه پرس شده و یا ام دی اف خام با ضخامت 16 میلیمتر استفاده شده است .

دسته های صندلی آمفی تئاتر

دسته های صندلی آمفی تئاتر باید در مقابل ضربه , خش و کشش تا حد بالایی مقاوم باشند ، استفاده از چوب راش و یا فوم انتگرال با تراکم بالا و رنگ مشکی برای ساخت دسته صندلی سینما و آمفی تئاتر باعث افزایش کیفیت صندلی می شود .

روکش صندلی آمفی تئاتر

استفاده از پارچه با کیفیت مناسب باعث زیبایی و عمر بیشتر روکش صندلی می شود , صندلی های مورد استفاده توسط شرکت رایمند خراسان از روکش پارچه جنس شانل درجه یک و یا پارچه درجه یک ترک به سفارش مشتری استفاده شده است .

قاب صندلی و گشتی صندلی آمفی تئاتر

با استفاده از شیوه وکیوم فرمینگ نمای پشتی و کفی صندلی های همایش از abs طرحدار ساخته شده که با توجه به ضخامت استاندارد دارای مقاومت مناسب در برابر فشار میباشد.همچنین پلاستیک کششی مورد استفاده در صندلی آمفی تئاتر دارای مقاومت در برابر اسید های شوینده و تغییرات دمایی محیط است .

رنگ و جوش بکار رفته در ساخت صندلی

جهت ضد خش و ضد اسید بودن رنگ ، از رنگ نوع پودری الکترواستاتیک کوره ای ، به رنگ مشکی در صندلی ها استفاده شده است . همچنین جهت استحکام بالا تمامی جوش های بکار رفته در صندلی های امفی تئاتر از نوع جوش  CO2 میباشد.